Środa, 5 lutego
Imieniny: Adelajdy, Agaty
Czytających: 8174
Zalogowanych: 76
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Przedszkolaki rywalizowały w „Czternastce”

Wtorek, 3 marca 2015, 9:01
Aktualizacja: Piątek, 6 marca 2015, 9:13
Autor: Adrian Złotkowski
Jelenia Góra: Przedszkolaki rywalizowały w „Czternastce”
Fot. Maciej Gumny
W Miejskim Integracyjnym Przedszkolu nr 14 w Jeleniej Górze odbyła się II edycja Konkursu Plastycznego pt. „Moja ulubiona zabawka”. Organizatorem i pomysłodawcą była Renata Michalska, nauczycielka z przedszkola nr 14. O miano najładniejszej pracy rywalizowało 18 dzieci z sześciu placówek, po troje z każdej. Wszystkie dzieci otrzymały pierwsze miejsca.

Reprezentowane były miejskie przedszkola nr: 2, 10, 11, 13, 14 i 27. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia pt. „Rzepka” granego przez podopiecznych „czternastki” z grupy teatralnej „Tygryski”.

Następnym etapem było wykonanie w dowolny sposób pracy związanej z tematem konkursu. Każdy z uczestników miał do dyspozycji własne materiały i mógł zastosować dowolną technikę. Najwyżej zostały ocenione prace, które wykonali: Daria Wiarus (Miejskie Przedszkole nr 27), Łucja Smaruj (Miejskie Przedszkole nr 13), Bartek Janicki (Miejskie Przedszkole nr 27) i Natasza Chitruszko (Miejskie Przedszkole nr 13).

Oceniającą i wybierającą była Krystyna Morman, prowadząca zajęcia plastyczne w Osiedlowym Domu Kultury.

Wszystkie dzieci zostały uhonorowane pamiątkowymi dyplomami. Po konkursie odbyły się zabawy integracyjne oraz zaproszono pociechy wraz z opiekunami na słodki poczęstunek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy jadąc samochodem zdarza Ci się "siedzieć komuś na zderzaku"?

Oddanych
głosów
242
Tak, często, zwłaszcza na drogach dwupasmowych.
5%
Zdarza się, ale rzadko, jest to zależne od okoliczności.
21%
Nie, nigdy nie podjeżdżam zbyt blisko auta jadącego przede mną.
74%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Amerykańskie fantazje o kosmosie
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Kolizja 4 aut na Zabobrzu
 
Aktualności
Pogrzeb strażaka w Jeżowie
 
Ciekawe miejsca
Ludzi wieszali w parku na Wzgórzu Kościuszki
 
112
Kolizja za Szklarską Porębą
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group