Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Aktualności Jubileuszowy Zlot Chorągwi Dolnośląskiej Wiadomości z miasta 80 lat harcerstwa – zapraszamy na festyn Aktualności Radni zgodzili się na nowe mini–osiedle w Jeleniej Górze Artykuły sponsorowane Karpacz noclegi z klasą – miejsce, które łączy komfort z naturą Jelonka wczoraj Klęski i anomalie pogodowe na Śląsku w latach 1450–1570 112 Wypadek w nieczynnej kopalni 112 Kto podpalił foodtruck'a? Aktualności Budują hotel w centrum Jeleniej Góry Aktualności Jak stworzyć stronę internetową dla firmy w 2025: prosty poradnik krok po kroku 112 Pijany uciekał przed policją Aktualności Jeleniogórzanie pojechali na marsz do Warszawy Aktualności Crossowcy i quadowcy niszczą lasy Aktualności Zasłużeni medycy uhonorowani podczas jubileuszu szpitala Aktualności Szpital w Jeleniej Górze świętuje 25 lat Aktualności Hotel Sudety sprzedany Aktualności Jubileuszowy Zlot Chorągwi Dolnośląskiej Wiadomości z miasta 80 lat harcerstwa – zapraszamy na festyn Aktualności Radni zgodzili się na nowe mini–osiedle w Jeleniej Górze Artykuły sponsorowane Karpacz noclegi z klasą – miejsce, które łączy komfort z naturą Jelonka wczoraj Klęski i anomalie pogodowe na Śląsku w latach 1450–1570 112 Wypadek w nieczynnej kopalni 112 Kto podpalił foodtruck'a? Aktualności Budują hotel w centrum Jeleniej Góry Aktualności Jak stworzyć stronę internetową dla firmy w 2025: prosty poradnik krok po kroku 112 Pijany uciekał przed policją Aktualności Jeleniogórzanie pojechali na marsz do Warszawy Aktualności Crossowcy i quadowcy niszczą lasy Aktualności Zasłużeni medycy uhonorowani podczas jubileuszu szpitala Aktualności Szpital w Jeleniej Górze świętuje 25 lat Aktualności Hotel Sudety sprzedany
Piątek, 30 maja
Imieniny: Jana, Karola
Czytających: 10188
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Mamy brąz!

Wtorek, 3 grudnia 2019, 12:28
Aktualizacja: 13:29
Autor: Sz
Polska: Mamy brąz!
Fot. Prywatne archiwum
www.jelonka.com - Wykryto blokadę reklam
Wykryto wtyczkę adblock lub inną metodę blokowania reklam.


Nie lubisz reklam? Rozumiemy to.
Jednak Portal utrzymuje się głównie z tego źródła.

Dlatego proponujemy zakup subskrypcji, która pozwala na wyłączenie reklam.

Kupując subskrypcję pomagasz dzieciom z jeleniogórskich domów dziecka.

KUP SUBSKRYPCJĘ

Jeśli nie chcesz już teraz wykupić subskrypcji - prosimy o odblokowanie portalu w opcjach adblocka.

Zobacz jak odblokować
Mieszkanka Jeleniej Góry, Katarzyna Dwilewicz, zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kobiet do lat 20 w szachach. Turniej odbył się w Ustroniu, w dniach 22–30.11.2019 r.

Jest to kolejny sukces jeleniogórzanki (2 lata temu została Wicemistrzynią Europy Dziewcząt do lat 18, natomiast w tym roku zadebiutowała w finale Mistrzostw Polski Kobiet, zajmując 9 miejsce).

Twoja reakcja na artykuł?

10
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Na kogo będziesz głosował(a) w drugiej turze wyborów?

Oddanych
głosów
1927
Rafał Trzaskowski
58%
Karol Nawrocki
30%
Nie idę w drugiej turze głosować
7%
Polityka mnie wcale nie interesuje
5%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Przyszłość polskiej energetyki
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
112
Miał aż 1 promil za kierownicą
 
Aktualności
Kibice już zaczęli rozróby
 
112
Wypadek w nieczynnej kopalni
 
112
Kto podpalił foodtruck'a?
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group