Sobota, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 9899
Zalogowanych: 96
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Najlepsza w siatce gimnazjalna „Jedynka”

Środa, 19 listopada 2008, 17:02
Aktualizacja: 18:32
Autor: JEN
W rozgrywkach zorganizowanych przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu o mistrzostwo Jeleniej Góry w siatkówce wygrały dziewczęta z Gimnazjum nr 1, prowadzone przez Iwonę Zimną.

W zawodach brały udział reprezentacje siedmiu gimnazjów podzielonych na dwie grupy. Po grach eliminacyjnych, dwa najlepsze zespoły każdej z grup rozegrały finał. Z tej czwórki najlepszą okazała się ekipa z Gimnazjum nr 1, która wygrała 2:0 z gimnazjum nr 2, i 2:1 z pierwszą drużyną Gimnazjum nr 4

W drugiej fazie zmagań uczestniczyły po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Najlepszą spośród nich okazała się drużyna Gimnazjum nr 1, która pokonała po 2:0 Gimnazjum nr 2 i i Gimnazjum przy ZSLiZ nr 1 i 2:1 Gimnazjum nr 4 (I). Następne miejsca zajęły: Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4 (I) i Gimnazjum przy ZSLiZ nr 1.

„Jedynka” jako reprezentacja Jeleniej Góry weźmie udział w dalszych rozgrywkach o mistrzostwo naszego regionu.

Skład Gimnazjum nr 1: Paulina Banaszak, Karolina Czech, Martyna Ciszonek, Justyna Doniec, Paulina Jasnos, Justyna Kołodziej, Klaudia Kucharzyk, Anastazja Łozowska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
500
Tak
74%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Giełdowa huśtawka
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Pogodowo
Pogoda na święta "w kratkę"
 
Kościół i wiara
Pasja na ulicach Jeleniej Góry
 
Aktualności
Prezydent Jeleniej Góry składa mieszkańcom życzenia wielkanocne
 
112
Stłuczka w Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group