Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 5238
Zalogowanych: 26
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 15 marca 2021, 11:06
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych oraz wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło5.493.995.49-
Mleko1.751.992.89-
Jajka3.895.497.99-
Chleb1.992.492.99-
Mąka1.992.49}2.19-
Ryż2.193.693.49-
Makaron2.394.693.49-
Twaróg3.992.592.99-
Kiełbasa śląska8.9013.9014.90-
Kurczak7.998.997.99-
Schab16.9917.998.49-
Karkówka24.9910.9917.99-
Jabłka3.993.493.495.00
Pomidory7.993.998.999.50
Ziemniaki2.492.491.992.00
Kapusta1.991.992.493.00
Cebula2.792.992.993.50
Marchew2.991.992.994.00
Ogórki9.999.9912.9911.00
Papryka11.9911.997.998.00

Twoja reakcja na artykuł?

1
8%
Cieszy
3
25%
Hahaha
1
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
7
58%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy masz w domu psa lub kota? A może inne zwierzę?

Oddanych
głosów
586
Mam psa
41%
Mam kota
25%
Mam 2 psy
5%
Mam 2 koty
10%
Mam inne zwierzątko w domu (rybki w akwarium liczą się jako jedno)
8%
Mam więcej niż 3 zwierzątka w domu
11%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Polska skręca w prawo: jak silny jest prezydent?
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Osiedle Robotnicze w Jeleniej Górze – niby w centrum, a jednak z boku
 
112
Kolizja na Różyckiego
 
Polityka
Senator dziękuje za głosy
 
Polityka
Trzaskowski 31 %, Nawrocki 29 % – druga tura za 2 tygodnie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group