Czwartek, 13 marca
Imieniny: Krystyny, Bożeny
Czytających: 17702
Zalogowanych: 108
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Przywieźli ziemniaki, okradli klientkę. Kim są?

Piątek, 19 kwietnia 2013, 8:35
Aktualizacja: 8:37
Autor: 112
W Pilchowicach pojawili się 5. kwietnia dwaj mężczyźni z ziemniakami do sprzedaży. Trafili z taką ofertą m.in. do 68–letniej mieszkanki. Wykorzystując jej nieuwagę w trakcie transakcji, ukradli jej torebkę z pieniędzmi i dokumentami. Policja szuka złodziei.

Ustalono rysopisy sprawców: pierwszy mężczyzna - wiek 25-30 lat, szczupłej budowy ciała, wzrost około 180 cm, ubrany w kurtkę czarną i wełnianą czapkę. Drugi - trochę niższy, średniej budowy ciała, ubrany w ciemną kurtkę i ciemną czapkę. Sprawcy poruszali się samochodem osobowym typu kombi w kolorze ciemnej zieleni, z przednim lewym błotnikiem, pomalowanym podkładem ceglanym.

- Osoby, które wiedzą coś w tej sprawie lub widziały takie osoby i samochód w swojej okolicy proszone są o kontakt z Sekcją Kryminalną KPP w Lwówku Ślaskim, tel. 75 64 67 200 lub o telefon na numer alarmowy 997 – apeluje oficer prasowy KPP w Lwówku Śl. asp. Mateusz Królak. - Zapewniamy anonimowość – dodaje.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy masz problem z zaparkowaniem auta pod swoim domem?

Oddanych
głosów
669
Tak, zawsze, nigdy nie ma miejsca
38%
Tak, ale czasami
20%
Raczej nie, zawsze gdzieś się "wcisnę"
9%
Nie, nigdy
33%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Czy (i ile) Ukraina wytrzyma bez pomocy USA?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Pogodowo
Karpacz zasypany
 
Wiadomości z miasta
Deklaracja Sudeckia 2035
 
112
Pożar w Mysłakowicach
 
Aktualności
Ktoś wymyślił im WC pod oknami
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group