16 stycznia (w piątek) o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury (przy ul. Bankowej 28/30) odbędzie się recital krymskiego pieśniarza i gitarzysty Alexandra Maceradi zatytułowany “Rosyjskie ballady i romanse”. Cena biletu 20 zł. Bilety dostępne w kasie biletowej JCK przy ul. Bankowej 28/30 oraz na www.bilety.jck.pl.
Alexandr Maceradi zaprezentuje najpiękniejsze ballady i romanse największych rosyjskich bardów takich jak: Bułat Okudżawa, Alexander Rozenbaum, Aleksandr Wertyński.
Występy Alexandra Maceradi wzbudzają niemałe zainteresowanie. Artysta występował już m.in. w Teatrze Wyspiańskiego w Katowicach, Operze Bytomskiej, Teatrze Polskim w Bielsku-Białej, w Sali Kongresowej w Warszawie czy Piwnicy pod Baranami.
Kasa czynna od wtorku do piątku w godzinach od 13.00 do 18.00 oraz na dwie godziny przed wydarzeniem.