Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6067
Zalogowanych: 30
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W "Kwadracie" na strunach

Poniedziałek, 13 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 23:03
Autor: TEJO
Jelenia Góra: W "Kwadracie" na strunach
Fot. Krzysiek
Michał Bąk, utalentowany gitarzysta młodego pokolenia, wystąpił w klubie „Kwadrat” w ramach cyklu „Gitara w centrum”.

Urodzony w 1986 roku w Trzebnicy muzyk zaczął się uczyć gry na gitarze, kiedy miał siedem lat u wybitnego pedagoga wrocławskiego Marka Zielińskiego. Teraz jest studentem Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu.

Michał Bąk na swoim koncie ma bardzo dużo nagród i wyróżnień, które zdobył na licznych konkursach. Jest stypendystą ministra kultury.

Gości z recitalami zarówno w Polsce jak i za granicą. Grał w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, w Zamku Królewskim w Warszawie, w Pałacu Schloss Zell an der Pram w Austrii oraz w Szkocji, w zamku w Cademuir.

Zapraszając znanych i zdolnych gitarzystów do stolicy Karkonoszy, Jeleniogórskie Centrum Kultury chce przybliżyć słuchaczom klasyczną wersję brzmienia tego instrumentu.

Sonda

Na kogo będziesz głosował(a) w drugiej turze wyborów?

Oddanych
głosów
540
Rafał Trzaskowski
56%
Karol Nawrocki
32%
Nie idę w drugiej turze głosować
7%
Polityka mnie wcale nie interesuje
5%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Weteran grupy szturmowej w wojnie na Ukrainie
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Książki za grosik
 
Piłka nożna
Orzeł remisuje i jest cześciowo bezpieczny
 
Piłka nożna
Zdobyli twierdzę, szlagier wiosny dla Olimpii
 
Aktualności
Zasłużeni medycy uhonorowani podczas jubileuszu szpitala
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group