Zalogowanych: 2

Polkowice: Wróciły z Polkowice „na tarczy”

Czwartek, 18 października 2012, 16:15
Aktualizacja: 16:17
Pierwszej porażki w tym sezonie doznały kadetki MKS–u MOS–u Karkonoszy Jelenia Góra. Pogromczyniami jak dotąd niepokonanych okazały się polkowiczanki, które w meczu rozegranym awansem pokonały jeleniogórzanki 74:41.

Od samego początku mecz przebiegał pod dyktando gospodyń, które górowały nad naszymi przede wszystkim warunkami fizycznymi, jednak to nie podłamało jeleniogórzanek, które dzielnie stawiały opór starszym i większym rywalkom. O losach meczu zadecydowała druga kwarta, którą nasze zawodniczki przegrały 5:23. Powodem była krótka ławka, a zmiany nie wnosiły nic dobrego. Po przerwie nasze zawodniczki poprawiły trochę grę czego efektem była wygrana kwarta 15:11, jednak w czwartej kwarcie nie miały już sił i polkowiczanki wygrał, choć nie bez problemu.

MKS I Polkowice - MKS MOS Karkonosze 74:41 (18:12, 23:5, 11:15, 22:9)

Punkty dla MKS-u MOS-u:Kobus 11, Stefańczyk 10, Kwietoń 8, Polowczyk 7, Kolanek 2, Kryszpin 2, Pawlaczek 1, Sereda, Bogacz, Szczepańska