Środa, 26 lutego
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Czytających: 14524
Zalogowanych: 104
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: "Zawsze można zrobić coś lepiej. Rozliczenie w sobotę"

Środa, 26 lutego 2025, 17:09
Aktualizacja: 17:12
Autor: MDvR
Jelenia Góra: "Zawsze można zrobić coś lepiej. Rozliczenie w sobotę"
Fot. FB: KS Karkonosze Jelenia Góra
Seniorzy Karkonoszy Jelenia Góra zakończyli okres przygotowawczy oczekjąc na inaugurację piłkarskiej wiosny w rozgrywkach makroregionalnej III ligi. Ostatnie tygodnie podsumowują drugi trener Grzegorz Borowy oraz Nitaj Stelmach, trener przygotowania motorycznego biało-niebieskich.
- Zawsze wychodzę z założenia, ze można robić coś lepiej. Wykonaliśmy sporo zaplanowanej ciężkiej pracy. W grach kontrolnych strzelaliśmy bramki po zachowaniach modelowych, zarazem traciliśmy gole po prostych błędach, choćby w asekuracji ataku. Trzeba podkreślić, iż borykaliśmy się z problemami zdrowotnymi, licznymi urazami czy rzeczami stricte logistycznymi, kiedy trzeba było szukać sparingpartnera dzień przed meczem. Oczywiście nie będę tutaj używał kurtuazyjnych zdań, wszystkie nasze działania rozliczymy w sobotę po końcowym gwizdku. Korzystając z okazji zaapeluję, abyśmy stworzyli na stadionie atmosferę, która poniesie drużynę do zwycięstwa i pozwoli jej wykorzystać swój potencjał! Niech zespół wybiega i wywalczy dla Jeleniej Góry trzy punkty podczas domowej inauguracji rundy! - przekazuje Grzegorz Borowy, asystent trenera Sławomira Majaka.
- Uważam, że przygotowania do rundy wiosennej przebiegły optymalnie. Były okresy podczas, których zawodnicy czuli zmęczenie, gdyż mieli je czuć, aby później się odnaleźli w optymalnej dyspozycji w obliczu najważniejszych wyzwań meczowych i byli w stanie podołać grze dwa razy w tygodniu. Obyło się bez większej ilości kontuzji, co zdarzało się w przeszłości, jednak o prawdziwej wadze tych przygotowań porozmawiamy na koniec sezonu. Wtedy będzie można cokolwiek oceniać. Jestem dobrej myśli nie tylko dlatego, że jestem z gruntu optymistą, ale obiektywnie oceniam, że wszyscy zrobiliśmy, co w naszej mocy, aby ten sezon był małym przełomem i krokiem naprzód! - dodaje Nitaj Stelmach, trener przygotowania motorycznego.

Twoja reakcja na artykuł?

2
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

SKOMENTUJ
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten artykuł. Zaloguj się.

Czytaj również

Sonda

Czy dostałeś kiedyś mandat za brak biletu parkingowego, czyli za nieopłacone parkowanie?

Oddanych
głosów
964
Nie
62%
Tak, raz kiedyś
30%
Tak, kilka razy
8%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Polska wobec planu Trumpa dla Ukrainy i Rosji
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Pożar w Komarnie
 
Karkonosze
Można głosować na Karkonosze!
 
112
Dachowanie na drodze do Karpacza
 
Aktualności
Nowe życie dla starej papierni
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group