Poniedziałek, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 15503
Zalogowanych: 115
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Adrenalina dla cyklistów

Sobota, 12 sierpnia 2006, 0:00
Autor: TEJO
Kotlina Jeleniogórska: Adrenalina dla cyklistów
Fot. Arkadiusz Piekarz
W Szklarskiej Porębie trwa X Lech Bike Festival. Zawodnicy czują adrenalinę, kibice mogą popatrzeć na bardzo drogie rowery i ekstremalne wyczyny tych, którzy na nich jeżdżą. Impreza zakończy się w niedzielę maratonem po górskich szlakach.

Z trudnymi warunkami zmagali się w piątek uczestnicy zjazdów. Górskie szlaki są przemoknięte i pełne zdradliwych pułapek.

W sobotę w bazie festiwalu rowerowego działa policja, która znakuje chętnym jednoślady. – To kontynuacja akcji „Stop, rower oznakowany” – przypomina sierż. sztab. Danuta Razmysłowicz z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ze względu na szkody wyrządzone przez powódź trasa niedzielnego maratonu została zmieniona. O szczegółach uczestnicy festiwalu dowiedzą się na miejscu.

Jedną z większych atrakcji imprezy będą pokazy zagranicznych gwiazd kolarstwa ekstremalnego: Timo Pritzla z Niemiec. Ma pojawić się także jego rodacy: Carlo Dieckmann i Joscha Forstreuter.
Organizatorzy zapowiedzieli także obecność Czechów: Jaromira Spesnego oraz Damiana Sirskiego.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile pączków zjazdłeś/aś w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
424
Tylko jednego - symbolicznie
25%
2-3
38%
4-6
14%
Więcej niż 7
6%
Żadnego (nie jadam słodyczy)
17%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Trump vs Zełeński, który wraca z niczym?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Ratowali staruszkę
 
Aktualności
Korki w Jeleniej Górze – codzienny wyścig z czasem
 
112
Bus z ciężarówką na Zgorzeleckiej
 
Aktualności
Kobiety górą!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group