reklamy
Reklama
Czwartek, 11 czerwca
11°C Jelenia Góra
reklamy

Była „Biedronka” za fortunę

Audio

Czytaj na głos

Autor: Angela 1 min czytania

Czy opustoszały od kilku miesięcy lokal po sklepie spożywczym zmieni właściciela, który go zagospodaruje? Tak, o ile znajdzie się chętny na zainwestowanie co najmniej trzech milionów dwustu tysięcy złotych.

Data przetargu oraz kwota wadium, jaką będą musieli wpłacić uczestnicy negocjacji nie są jeszcze znane. Niedawno temu na przeszklonej części lokalu przy ulicy Różyckiego pojawił się baner z informacją o wystawieniu obiektu na sprzedaż.

- Powierzchnia lokalu to 646 metrów kwadratowych, a przyszły właściciel będzie go mógł wykorzystać do celów ogólnoużytkowych – powiedziała nam Ewa Buzek z Wydziału Geodezji Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Była Biedronka opustoszała kilka miesięcy temu, kiedy na ulicy Ogińskiego nieopodal targu pojawił się kolejny oddział z tej samej sieci sklepów „Biedronka”. Po zamknięciu sklepu mieszkańcy dzwonili do naszej redakcji z informacją o marnotrawstwie przez urząd miasta energii elektrycznej, która wykorzystywana była do oświetlania lokalu początkowo w dzień i w nocy.

Starsi mieszkańcy Zabobrza pamiętają lata, kiedy działała tu „Jutrzenka”, jedyna w latach 70. i 80. restauracja pośród wielkiej płyty. W placówce żywiło się wielu jeleniogórzan, bo sprzedawano tu obiady abonamentowe. Na piętrze funkcjonowała najpierw kawiarnia, a później – drink bar.

Teraz jeleniogórzanie z niecierpliwością czekają na to, co ma się tam pojawić.
O szczegółowe informacje dotyczące sprzedaży zainteresowani mogą pytać w Wydziale Geodezji, Kartografii i Gospodarki Gruntami UM w Jeleniej Górze lub pod numerem telefonu: 075 64 73 228.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na stolarni/ produkcja Szukamy do pracy na produkcję leżaków i tartak Wojcieszyce Więcej informacji udzielę telefonicznie Wymiana piecy, kotłów gazowych, montaż instalacji, serwis NOWOCZESNE OGRZEWANIE BEZ KOMPROMISÓW Profesjonalna wymiana kotłów i pieców gazowych | Montaż | Serwis Już od 24 lat pomagamy naszym klientom t… Zatrudnimy Koordynatora projektów Euroregion Nysa zatrudni osobę na stanowisku Koordynatora/ki projektów do obsługi projektów/wnioskodawców niemieckich w Programie Interreg Fundusz Ma… Elektryk / Elektromechanik „Rauschert” Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mysłakowicach jest firmą z kapitałem niemieckim o długoletniej tradycji w produkcji ceramiki technicznej. Pr… Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Firma Corful zatrudni do pracy na stanowisku: operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych. Praca w…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka