Reklama
Wtorek, 2 czerwca
11°C Jelenia Góra
Czytających: 397 Zalogowanych: 0
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Edukacja Kowary Środa, 9 czerwca 2010, 08:47 Autor: Ania 2 wyświetleń

Chcą basenu i Mc Donald’sa

Wszystkie przedszkolne dzieci, które wzięły udział w konkursie „Kowary – Miasto Moich Marzeń” zajęły pierwsze miejsce. Oceniający stwierdzili, że wszystkie prace są bardzo dobre.

Audio

Czytaj na głos

Dzieci z Przedszkola Publicznego w Kowarach malowały obrazy i wykonały tzw. prace przestrzenne. Przedstawiają one obiekty o jakich marzą przedszkolaki. Chciałyby, żeby w mieście wybudowano basen i restaurację McDonald’s.

Burmistrz Kowar Mirosław Górecki mówi, że to pierwsze marzenie dzieci najprawdopodobniej zostanie spełnione. Kąpielisko w mieście ma bowiem powstać w niedalekiej przyszłości.

- Dla dzieci tego typu przedsięwzięcia to ogromne przeżycie. Wszystkie wykonały bardzo piękne prace, zasługujące na nagrody. Zaproponowałem także, żeby podobny konkurs odbył się jesienią. – mówi Mirosław Górecki.

Prace przedszkolaków wystawiono w kowarskim ratuszu. Wczoraj dzieci odwiedziły urząd, a burmistrz Kowar wręczał im prezenty. Były to dla nich bardzo wesołe chwile. Tym bardziej, że w paczkach znalazły się słodycze, jak i przybory, które wykorzystają na zajęciach w przedszkolu.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka