Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Środa, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 8733
Zalogowanych: 16
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Czepkowanie na KANS

Piątek, 15 maja 2026, 11:14
Aktualizacja: 11:15
Autor: KARR
Jelenia Góra: Czepkowanie na KANS
Fot. KARR

W Karkonoskiej Akademii Nauk Stosowanych w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość czepkowania studentek i studentów I roku kierunku pielęgniarstwo – jedno z najważniejszych i najbardziej symbolicznych wydarzeń w edukacji przyszłych kadr medycznych.

W uroczystości udział wzięło 51 studentek i studentów, którzy oficjalnie rozpoczęli kolejny etap swojej zawodowej drogi. Symboliczne czepki i przypinki są wyrazem odpowiedzialności, empatii oraz gotowości do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

Karkonoską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. podczas wydarzenia reprezentował Z-ca Dyrektora Generalnego - Wojciech Zasoński, który wręczył studentom róże.

W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele środowiska medycznego, władz samorządowych oraz partnerów uczelni, podkreślając znaczenie kształcenia przyszłych pielęgniarek i pielęgniarzy.

Serdecznie gratulujemy wszystkim studentkom i studentom oraz życzymy powodzenia, wytrwałości i satysfakcji na dalszej drodze nauki oraz przyszłej pracy zawodowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
855
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy wydają fortunę na promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
112
Dachowanie na Sobieszowskiej
 
Aktualności
Kiedy zobaczyłam telefon córki w mule rzeki, to nogi się pode mną ugięły
 
112
Zjechał z drogi
 
112
Kolizja obok cmentarza
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group