Reklama
Wtorek, 2 czerwca
11°C Jelenia Góra
Czytających: 816 Zalogowanych: 0
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Kultura Piechowice Poniedziałek, 11 maja 2015, 07:46 Autor: Mea 4 wyświetleń

Dni Książki w Piechowicach

Piechowicki Ośrodek Kultury organizuje Dni Książki, które odbędą się w maju i czerwcu. Zaplanowano sprzedaż książek „za grosik” oraz spotkania autorskie. Wstęp wolny.

Audio

Czytaj na głos

14 i 15 maja w godz. od 10.00 do 16.00 odbędzie się Kiermasz książki „za grosik” na stoisku przed budynkiem Piechowickiego Ośrodka Kultury, przy ul. Żymierskiego 53.

Na 14 maja o godz. 16.30 zaplanowano spotkanie autorskie z podróżnikiem i fotografem Robertem „Robbem” Maciągiem, połączone z prezentacją multimedialną z jego podróży.

Natomiast 11 czerwca o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z autorem książek dla dzieci oraz rysownikiem-humorystą Pawłem Wakułą.

Organizatorem jest POK i Miejska Biblioteka Publiczna, a partnerem Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Mikulskiego we Wrocławiu.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka