Czwartek, 11 czerwca
14°C Jelenia Góra
reklamy

Dziś finał Zimowych Mistrzostw Polski Prezenterów Muzyki

Audio

Czytaj na głos

Autor: Agrafka 1 min czytania

Druga cześć zmagań w Zimowych Mistrzostwach Polski Prezenterów Muzyki odbędzie się dzisiaj w Dworze Liczyrzepy. Na jutro zaplanowano kulig i finałowe party z udziałem laureatów.

W godz. 12.00-15.00 przez wszystkie dni będą trwały zabawy, konkursy na tarasie „Dworu Liczyrzepy”. Zmagania prowadzą Bogusław Ceglarski, Jan Gierszanin, oraz gość specjalny – Janusz Szkwarek.

Wczoraj wystartował I etap mistrzostw. Każdy uczestnik konkursu prezentował 10 minutowy blok muzyczny w eliminacjach konkursu, a w finale zawodnicy będą prezentować 20 minutowy program muzyczny. Na przygotowanie się do startu (ustawienie sprzętu) uczestnik ma 2 minuty, czas ten będzie bezwzględnie egzekwowany. W poniedziałek odbył się również konkurs na najbardziej dowcipny blok muzyczny ze specjalną nagrodą, czyli tzw. „Turniej o Beczkę Piwa”, którą wygrał jeleniogórzanin DJ Siwy, czyli Dariusz Dąbrowski. Wybrali go uczestnicy imprezy.

- DJ Siwy zaprezentował wspaniałe show. Umiejętność porwania publiczności do zabawy opanował do perfekcji. Nie zabrakło pomysłowych konkursów. Od wczoraj trwają już mistrzostwa, do których zgłosiło się 13 uczestników m.in. z Krakowa, Szczecina, Warszawy i Jeleniej Góry. Dziś wystąpi druga połowa uczestników, a także zespół D-Bomp i DJ Omen. Przewodniczącym jury jest Piotr Kuźniak, wokalista Trubadurów. Na imprezę serdecznie zapraszamy. Wstęp wynosi jedynie 10 zł, a w konkursach do wygrania są atrakcyjne nagrody ufundowane prze Sandra SPA i Dwór Liczyrzepy – powiedział Bogusław Ceglarski, organizator.

Ponieważ są to mistrzostwa prezenterów „showmanów”, jury ocenia przede wszystkim pracę z mikrofonem (sposób wysławiania się), umiejętność nawiązania kontaktu z publicznością, dobór repertuaru, ruch sceniczny, strój, oraz tradycyjnie - miksowanie.

Jutro o godz. 16.30 spod Hotelu Relaks ruszy kulig zorganizowany przez „Western City”. O godz. 22.00 zostanie ogłoszona finałowa szóstka startujących i otwarcie II etapu – finału mistrzostw. W trakcie finału wystąpią znani DJ. 28 stycznia o godz. 21.00 rozpocznie się impreza „Final Party” z udziałem finalistów mistrzostw oraz zaproszonych gości.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Firma Dekarska DACHY Firma z wieloletnim doświadczeniem wykona wszelkiego rodzaju usługi dekarskie Dachówka blachodachówka Gont Papa Rynny Obróbki - drobne naprawy … Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni do produkcji Firma metaloplastyczna z Jeleniej Góry zatrudni ślusarza-spawacza lub osobę do przyuczenia na spawacza. Oferujemy stabilne zatrudnienie ( 4850-5100 … Praca na stolarni/ produkcja Szukamy do pracy na produkcję leżaków i tartak Wojcieszyce Więcej informacji udzielę telefonicznie Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Firma Corful zatrudni do pracy na stanowisku: operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych. Praca w…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka