reklamy
Reklama
Czwartek, 11 czerwca
10°C Jelenia Góra
reklamy

Inauguracja klas patronackich Rainbow

Audio

Czytaj na głos

Autor: Lilianna Rzepka, Agnieszka Kumek 1 min czytania

W Zespole Szkół Ekonomiczno–Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze odbyła się wczoraj (16.10) oficjalna inauguracja klas patronackich Biura Podróży Rainbow. To już drugi rocznik uczniów kształcących się na kierunku technik organizacji turystyki i technik obsługi turystycznej o specjalności Animator czasu

Młodzież nabywa umiejętności między innymi prowadzenia animacji czasu wolnego w hotelach, ośrodkach turystycznych, na wycieczkach oraz organizowania imprez i usług turystycznych. Patronat Rainbow sprzyja uczeniu się języków obcych: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego, co zdecydowanie wzbogaca ofertę edukacyjną szkoły. W tym roku okazja była szczególna - aż dwie klasy zostały objęte patronatem partnerskiego biura podróży.

Akademię Rainbow reprezentował Filip Szmidt - manager projektu i trener animatorów, który podczas uroczystości wręczył uczniom klasy pierwszej identyfikatory firmowe oraz podręczniki do nauki zawodu.

Podsumowano ubiegły rok współpracy, wycieczki i projekty, w których brała udział obecna klasa druga animatorów. Uroczystość uświetniło wręczenie uczniom podziękowań i medali za pomoc w organizacji Karkonoskiego Festiwalu Biegowego Chojnik Maraton. To impreza, która wpisała się już w tradycję jeleniogórskiego Ekonoma. Rok rocznie uczniowie szkoły pomagają w organizacji tego wyjątkowego sportowego wydarzenia, między innymi animując najmłodszych jego uczestników.

Po części oficjalnej, uczniowie klasy drugiej zaprezentowali efekty ubiegłorocznej edukacji: świetny program obejmujący quizy, zabawy logiczne i występ taneczny grupy animatorów. Był to dla nich nie lada sprawdzian. Prowadzenie animacji w tak licznej grupie, pod okiem szefa Akademii Rainbow stanowiło duże wyzwanie. Jednak poradzili sobie świetnie, potwierdzając tym samym, że przez ostatni rok nabyli wiele cennych umiejętności.

Gratulujemy serdecznie i życzymy dalszych sukcesów, a świeżo upieczonym animatorom życzymy, by idąc śladami swoich starszych kolegów równie godnie reprezentowali Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na stolarni/ produkcja Szukamy do pracy na produkcję leżaków i tartak Wojcieszyce Więcej informacji udzielę telefonicznie Wymiana piecy, kotłów gazowych, montaż instalacji, serwis NOWOCZESNE OGRZEWANIE BEZ KOMPROMISÓW Profesjonalna wymiana kotłów i pieców gazowych | Montaż | Serwis Już od 24 lat pomagamy naszym klientom t… Zatrudnimy Koordynatora projektów Euroregion Nysa zatrudni osobę na stanowisku Koordynatora/ki projektów do obsługi projektów/wnioskodawców niemieckich w Programie Interreg Fundusz Ma… Elektryk / Elektromechanik „Rauschert” Sp.z o.o. Sp.k. z siedzibą w Mysłakowicach jest firmą z kapitałem niemieckim o długoletniej tradycji w produkcji ceramiki technicznej. Pr… Operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych Firma Corful zatrudni do pracy na stanowisku: operator maszyn produkcyjnych oraz pakowacz gotowego produktu - produkcja tulei papierowych. Praca w…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka