Teatr Maska od trzech dekad zachwyca widzów oryginalnymi spektaklami, odważnymi tematami i ogromnym zaangażowaniem aktorów. W tym czasie zespół zrealizował dziesiątki przedstawień, zdobył liczne nagrody i wyróżnienia, a przede wszystkim zainspirował pokolenia młodych ludzi do odkrywania pasji teatralnej.
Podczas jubileuszu wystąpili współzałożyciele teatru Honorata Magdeczko-Kapote i Krzysztof Rogacewicz, a gościnnie zaprezentował się Krzysztof Langer. Wspominano także wspaniałych aktorów i wyjątkowych ludzi, jakimi byli nieżyjący już Ryszard Wojnarowski oraz Andrzej Kempa.
Organizatorzy i uczestnicy uroczystości podziękowali wszystkim obecnym i byłym aktorom za ich trud, energię i miłość do teatru. Z okazji jubileuszu życzono zespołowi wielu kolejnych lat twórczości, niekończącej się inspiracji oraz publiczności, która zawsze będzie oklaskiwać ich na stojąco.












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.