Czwartek, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 11917
Zalogowanych: 109
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Karambol na Sudeckiej z udziałem pięciu aut

Czwartek, 13 kwietnia 2017, 15:10
Aktualizacja: Piątek, 14 kwietnia 2017, 16:46
Autor: Mikołaj Bachur
Jelenia Góra: Karambol na Sudeckiej z udziałem pięciu aut
Fot. Mikołaj Bachur
Dzisiaj (13.04) tuż po godz. 11.20 na ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze zderzyły się trzy samochody. Chwilę potem doszło w tym miejscu do kolejnego zdarzenia drogowego. W sumie cztery osoby przewieziono do szpitala.

- Kierująca citroenem 45-letnia mieszkanka powiatu jeleniogórskiego, która miała zamiar skręcić w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka fiatowi, którym kierował 62-letni mężczyzna i doszło do zderzenia. Następnie siłą uderzenia citroen wrócił na swój pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą skodą, kierowaną przez 21-latka z Jeleniej Góry. Dwie osoby przewieziono do szpitala na badania – informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Dosłownie chwilę potem doszło tu do kolejnego zdarzenia z udziałem mieszkańców powiatu. Kierująca toyotą 42-letnia kobieta, najpewniej widząc, że na drodze coś się dzieje, zaczęła hamować, a wtedy na tył jej samochodu najechał opel, kierowany przez 29-latka. Także w tym przypadku dwie osoby zostały przewiezione do szpitala na badania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy dostałeś kiedyś mandat za brak biletu parkingowego, czyli za nieopłacone parkowanie?

Oddanych
głosów
1002
Nie
62%
Tak, raz kiedyś
30%
Tak, kilka razy
8%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Polska wobec planu Trumpa dla Ukrainy i Rosji
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Pożar w Komarnie
 
Karkonosze
Można głosować na Karkonosze!
 
112
Dachowanie na drodze do Karpacza
 
Aktualności
Nowe życie dla starej papierni
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group