Czwartek, 27 lutego
Imieniny: Anastazji, Gabriela
Czytających: 6474
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przesieka: Koncert Henry no Hurry w Przesiece

Sobota, 2 lutego 2019, 9:10
Aktualizacja: Niedziela, 3 lutego 2019, 5:53
Autor: WAC
Przesieka: Koncert Henry no Hurry w Przesiece
Fot. organizator
Ośrodek Złoty Widok w Przesiece zaprasza jeszcze dziś (2.02) o godz. 20.00 na koncert projektu Henry no Hurry.

Henry no Hurry to jednoosobowy projekt Wawrzyńca Dąbrowskiego (Letters From Silence, Henry David's GUN). Melodie z pogranicza gatunków singer-songwriter oraz indie-folk. Zarówno te znane z twórczości Letters From Silence czy Henry David’s GUN, jak również utwory autorskie oraz własne interpretacje kompozycji innych artystów.

Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Ten obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne, ruszył w trasę na początku 2017 roku i do dzisiaj odwiedził... ponad 80 miejsc w kilku krajach (Niemcy, Ukraina, Szwajcaria i inne). Henry No Hurry zagrał też trasę po schroniskach górskich, po prywatnych mieszkaniach a nawet wystąpił na kilku festiwalach z OFF Festivalem czy Łódź Songwriters Festiwal na czele.

Dodajmy, że przed koncertem w Ośrodku Złoty Widok odbędzie się kiermasz rękodzieła. Po zakończeniu - zaplanowano ognisko.

Twoja reakcja na artykuł?

2
40%
Cieszy
0
0%
Hahaha
2
40%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy dostałeś kiedyś mandat za brak biletu parkingowego, czyli za nieopłacone parkowanie?

Oddanych
głosów
972
Nie
62%
Tak, raz kiedyś
30%
Tak, kilka razy
8%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Polska wobec planu Trumpa dla Ukrainy i Rosji
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Pożar w Komarnie
 
Karkonosze
Można głosować na Karkonosze!
 
112
Dachowanie na drodze do Karpacza
 
Aktualności
Nowe życie dla starej papierni
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group