Danuta Wójcik jest związana ze Stowarzyszeniem „Wspólne Miasto”. Przewodnicząca od razu zapewniła, że w roku wyborczym rada nie stanie się sceną politycznych sporów.
Zastępczynią została Izabella Lenart-Świerzowicz, która ma kilkuletnią córkę w jednym z jeleniogórskich przedszkoli. Uważa, że każdy, kto się zaangażował w działania rady. Robi to po to, żeby dzieci, nauczyciele oraz urzędnicy oświaty działali wspólnie dla dobra dzieci, które przebywają w szkołach i przedszkolach.
– Radni będą mieli okazję usłyszeć, co o ich decyzjach sądzą mieszkańcy miasta i jednocześnie rodzice dzieci – ocenia Grażyna Malczuk przewodnicząca komisji oświaty rady miejskiej.
Radny Ryszard Dzieciołowski, zachęcał członków rady, aby śmiało formułowali wnioski, walczyli o swoje, bo tylko wtedy, decyzje radnych będą bardziej przystawały do oczekiwań rodziców.
Czym rada zajmie się na początku? Jej członkowie zdecydują na następnym zebraniu.












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.