Poniedziałek, 22 czerwca
25°C Jelenia Góra
reklamy

Ogromny sukces uczniów Mechanika. Jesteśmy drudzy w Polsce

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych "Mechanik" w Jeleniej Górze zajęli drugie miejsce podczas II Mistrzostw Electrosimet-Cup 2026, które odbyły się w Jeleniej Górze.

reklamy

- W rywalizacji wzięło udział ponad 50 najlepszych szkół z całej Polski, co sprawia, że to osiągnięcie jest jeszcze bardziej imponujące. Nasi reprezentanci pokazali nie tylko ogromną wiedzę i umiejętności, ale także ducha walki i determinację na najwyższym poziomie. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom oraz opiekunom -

Electrosimet-Cup to ogólnopolskie mistrzostwa dla uczniów szkół średnich i branżowych kształcących się w zawodach elektrycznych, elektrotechnicznych i pokrewnych.

YouTube

Ta treść zewnętrzna zostanie załadowana po wyrażeniu zgody albo po ręcznym uruchomieniu.

W tym roku zainteresowanie wyraźnie przebiło pierwszą edycję – wystartowało aż 55 szkół, czyli dwa razy więcej niż rok temu.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Masażystka / Fizjoterapeutka w SPA Miejsce pracy: Karpacz Bliss Spa Hotel Dziki Potok Forma zatrudnienia: Umowa o pracę lub B2B Wynagrodzenie: do uzgodnienia Zakres obowiązków: … Elektromechanik- Huta Julia Huta Julia to jeden z niewielu istniejących dziś producentów szkła kryształowego w Polsce. Produkujemy ręcznie formowane i szlifowane produkty, które… Praca dla asystentki stomatologicznej PRACA DLA ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ Zakres obowiązków: • asystowanie lekarzowi stomatologowi podczas zabiegów (praca na cztery ręce) … Zatrudnimy lakiernika konstrukcji stalowych Firma Prokostal Ładziński Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Lakiernik konstrukcji stalowych Miejsce pracy: Jelenia Góra Wymag…

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka