Zalogowanych: 28

Liga okręgowa: Na początek samobój i finalnie pełna pula dla Orła

Niedziela, 12 maja 2024, 0:32
Aktualizacja: 0:43
Świadkami ciekawego widowisko byli kibice, którzy odwiedzili w sobotnie popołudnie stadion przy ulicy Lubańskiej w Jeleniej Górze. Miejscowa Victoria w meczu ligi okręgowej podejmowała walczącego o awans do wyższej klasy rozgrywkowej Orła Mysłakowice.

Do przerwy było sporo emocji i remis 1:1. Najpierw rozpoczęło się od samobójczego trafienia Mateusza Kłaka i prowadzenia Orła. Tuż przed przerwą miejscowi doprowadzili do wyrównania, a na listę strzelców wpisał się Jakub Załupka. Po zmianie stron strzelali już tylko mysłakowiczanie dowodzenie przez duet trenerski Robert Bubnowicz i Marcin Morawski. W 52. minucie przyjezdnych na prowadzenie wyprowadził Jakub Stompór, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wynik przypieczętował Oskar Giziński.

Victoria Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 1:3 (1:1)

Victoria: Orłowski, Chorągwicki, Drewniowski (85' Yeuchanka), Kłak (60' Denis), Krytskyi, Dudek (75' Walczak), Nowiński, Taran, Radziwan, Semeniuk, Załupka.

Orzeł: Błaszkiewicz, Hetman, Matuszewski, Sutor, Dulny (50' Koziemko), Bębenek, Seta, Zatylny, Lekszycki (87' Martyniuk), Giziński, Stompór.