Wtorek, 29 kwietnia
Imieniny: Bogusława, Hugona
Czytających: 8416
Zalogowanych: 91
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com

Poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 11:15
Autor: Ewa Fit
Jelenia Góra: Porównaj ceny z Jelonką.com
Fot. pixabay.com
Raz na dwa tygodnie (w poniedziałki) na Portalu Jelonka.com porównać można ceny podstawowych artykułów żywnościowych i wybranych warzyw i owoców w trzech jeleniogórskich marketach: Biedronka, Kaufland, Lidl oraz "zieloną" ofertę zabobrzańskiego Ryneczku.

ProduktyBiedronkaKauflandLidlRynek
Masło4.495.995.99-
Mleko2.392.292.69-
Jajka5.495.997.49-
Chleb1.792.292.89-
Cukier2.492.492.79-
Mąka1.992.191.69-
Ryż2.891.992.19-
Makaron2.491.392.49-
Twaróg2.693.493.10-
Kiełbasa śląska9.9913.909.99-
Kurczak7.997.995.99-
Schab9.9916.9924.99-
Karkówka17.9919.9918.99-
Jabłka1.995.99(3 kg)1.995.00
Pomidory11.998.998.9911.00
Ziemniaki2.492.493.69(5kg)2.00
Kapusta1.991.991.993.00
Cebula4.99(4kg)6.99(5kg)2.993.50
Ogórki5.997.999.9912.00
Papryka11.998.9911.998.00
Marchew2.992.993.494.00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
1
10%
Hahaha
3
30%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
30%
Złości
3
30%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
133
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
42%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
12%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
20%
Różnie, to zależy od pory dnia
26%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Aktualności
Fantastyczne historie nagrodzone
 
Aktualności
Michał najlepszy w tańcu hip–hop
 
Koszykówka
Trwa zwycięski marsz. Jesteśmy mecz od złota I ligi
 
Inne wydarzenia
Młokos nie dał na trasie weteranom żadnych szans
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group