Ciekawa i niecodzienna inicjatywa mieszkańców Janowic Wielkich zyskuje coraz większe uznanie i wsparcie społeczności lokalnej.
Piosenka nagrana przez grupę 40 osób, z inicjatywy sołtys Małgorzaty Łoskot i Rady Sołeckiej, stała się niezwykłym symbolem jedności i zaangażowania mieszkańców w pomoc potrzebującym.
Wydarzenie, podczas którego odbyło się nagranie piosenki, zgromadziło mieszkańców, którzy śpiewali wspólnie pełni entuzjazmu i pozytywnej energii.
Dzięki zaangażowaniu i determinacji organizatorów, teledysk z nagraną piosenką będzie udostępniany szeroko, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Co więcej, podkreślony został cel tej nietypowej działalności artystycznej - zebrane środki związane z udostępnieniem piosenki zostaną przeznaczone na odbudowę kładki nad Bobrem, zniszczonej podczas wrześniowej powodzi.
Dotychczas zebrano już kwotę - bagatela! -ponad 12 tysięcy złotych, co świadczy o wielkim sercu i chęci pomocy ze strony społeczności lokalnej.












Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.