Reklama
Wtorek, 2 czerwca
11°C Jelenia Góra
Czytających: 704 Zalogowanych: 0
CZYTAJ RÓWNIEŻ
112 Kowary Czwartek, 13 lipca 2017, 11:35 Autor: 112 3 wyświetleń

Przewoził krajankę tytoniu i papierosy bez akcyzy [foto]

Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 53–letniego mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego papierosów i krajanki tytoniowej bez skarbowych znaków akcyzy.

Audio

Czytaj na głos

Wczoraj (12.07) około godziny 17.00 na ul. Klonowej w Kowarach policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Skoda Fabia. Kierowcą okazał się 53-letni mieszkaniec Kowar. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli blisko 19.000 papierosów bez skarbowych znaków akcyzy oraz 40 kg krajanki tytoniu. Wstępnie straty Skarbu Państwa z tego tytułu oszacowano na nie mniej, niż 50 tysięcy złotych.

- Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo okoliczności tej sprawy, m.in. skąd pochodzi zabezpieczony towar i gdzie miał trafić – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka