Reklama
Piątek, 5 czerwca
13°C Jelenia Góra

Sportowe emocje w Przesiece

Audio

Czytaj na głos

Po pierwszych w Polsce dwudniowych zawodach enduro w Rabce–Zdrój – przez wielu uczestników okrzykniętych najlepszymi w historii, czas na kolejną imprezę z cyklu "Enduro MTB Series". Tym razem jednodniową, ale z kolejną nowością w formule rywalizacji: Time Hunt.

Autor: MDvR 2 min czytania

On-sight czy patentowanie linii? Time Hunt!
Choć Przesieka jest doskonale znaną miejscówką enduro (to tutaj 5 lat temu odbyła się pierwsza edycja Enduro MTB Series), nowa formuła pozwoli spojrzeć na nią w nowym świetle. Time Hunt to połączenie wszystkiego, co najlepsze w "enduro bez spiny" w formule on-sight, z ambitnym ściganiem preferowanym przez doświadczonych zawodników. Na czym to polega? Zamiast typowych czterech odcinków specjalnych, organizatorzy przygotują dwa, za to otwarte cały dzień - będzie je można pokonać dowolną ilość razy! Złapałeś kapcia? Przestrzeliłeś zakręt? OS tak Ci się spodobał, że po prostu musisz go zjechać jeszcze raz? Nie ma problemu - masz na to 6 godzin od wyjazdu z miasteczka zawodów (zlokalizowanego tradycyjnie w pensjonacie Markus). Do klasyfikacji będą liczone najlepsze czasy z obu odcinków. A ponieważ ich przebieg nie będzie znany przed zawodami (pierwszy przejazd będzie w formule on-sight), co najmniej jedno powtórzenie na pewno bardzo się opłaci!

Nie tylko racing
Ambitni zawodnicy będą więc mogli spędzić cały dzień na trasach. A kiedy zabraknie sił na kolejny podjazd, na dole będzie czekał bufet OSHEE oraz atrakcje w miasteczku zawodów (na miejscu będą foodtrack oraz stoisko Browaru Rebelia). Na sobotni wieczór zaplanowana jest nocna jazda z CAT Phones, oraz - a jakże! - afterparty. Choćby z tego powodu warto zostać w ośrodku Markus do niedzieli. Ale nie tylko - w dniu po zawodach będziecie mogli skorzystać ze szkolenia techniki jazdy z zawodnikami Whyte Racing, przetestować rowery Giant oraz Pivot, czy po prostu rozruszać mięśnie na biegnących tuż obok Singletrackach Karkonoskich (Pasmo Rowerowe Olbrzymy).

Zapraszamy 13 lipca do Przesieki!

Do zawodów zostały niecałe dwa tygodnie (13 lipca) - warto skorzystać z niższego wpisowego, rejestrując się na:
http://zapisy.enduromtbseries.pl/pl/przesieka

Informacje organizacyjne przydatne przed startem znajdziesz z kolei tutaj:
http://enduromtbseries.pl/pl/kalendarz/13-lipca-przesieka

A najnowsze wieści od organizatora, oczywiście na Facebooku:
https://www.facebook.com/EnduroMTBseries/

Enduro MTB Series/

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Pogotowie elektryczne Pogotowie elektryczne Usługi elektryczne Jelenia Góra Cena Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Dwupoziomowe mieszkanie 63,2 m² | Antresola | Garderoba | Jelenia Góra -Kadetów Sprzedam mieszkanie Jelenia Góra Do negocjacji Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka