Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 5 kwietnia
Imieniny: Ireny, Julianny
Czytających: 9040
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie Żeroma przygotowują się do koncertu

Sobota, 14 lutego 2026, 2:58
Autor: tor
Jelenia Góra: Uczniowie Żeroma przygotowują się do koncertu
Fot. Tomek Raczyński
Za niespełna dwa tygodnie odbędzie się 17. Koncert Charytatywny w jeleniogórskim Żeromie. Tegoroczna edycja nosi tytuł „Żeromwood”. Uczniowie wzięli na tapet muzykę filmową i wszystkie zaplanowane występy nawiązują do tych wielkich, ale także mniej znanych produkcji kinowych.

Już od początku grudnia aula I Liceum Ogólnokształcącego tętni życiem, a próby do koncertu odbywają się nawet w czasie ferii.

Podczas koncertu uczniowie, absolwenci i nauczyciele zaprezentują swoje talenty muzyczne, taneczne i aktorskie.

Odbędą się także licytacje ciekawych przedmiotów, z których cały dochód będzie przeznaczony na wsparcie Rady Rodziców oraz działalności Samorządu Uczniowskiego.

- W czasie trwania koncertu będzie można także zakupić drobne przedmioty, prace plastyczne uczniów i gadżety ofiarowane przez sponsorów wydarzenia. Na gości będzie także czekał drobny poczęstunek. Pieniądze zebrane podczas gali planujemy wykorzystać między innymi na rozbudowę naszej szkolnej siłowni – mówi Kinga Kunicka, przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego.

- Serdecznie zapraszamy na nasz koncert, który odbędzie się w czwartek 26 lutego o godzinie 17.30. w auli I Liceum Ogólnokształcącego im Stefana Żeromskiego. Cegiełki upoważniające do wstępu można nabywać w sekretariacie szkoły – dodają organizatorzy.

Koncert charytatywny „Żeromwood” odbywa się pod patronatem medialnym naszego portalu.

Twoja reakcja na artykuł?

19
76%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
5
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Co jest największą zmorą jeśli chodzi o śmiertelne wypadki na drogach?

Oddanych
głosów
286
Brawura kierowców
63%
Pijaństwo i jazda pod wpływem
31%
Kiepski stan naszych dróg
6%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Mózg nie psuje się sam. My go codziennie zużywamy
 
Rozmowy Jelonki
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Życzenia od posła Roberta Kropiwnickiego
 
112
Zderzenie koło sądu
 
Aktualności
Miejska Droga Krzyżowa w sercu Jeleniej Góry
 
Aktualności
Autyzm to nie choroba
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group