Reklama
Wtorek, 2 czerwca
12°C Jelenia Góra
Czytających: 1 117 Zalogowanych: 0
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Karkonoski Park Narodowy Piechowice Sobota, 28 marca 2026, 18:00 Autor: Karkonoski Park Narodowy 7 wyświetleń

Utrudnienia przy Wodospadzie Szklarki

Od poniedziałku (30 marca) służby Karkonoskiego Parku Narodowego rozpoczną przegląd grupy skalnej Żółta Skała w rejonie Wodospadu Szklarki.

Audio

Czytaj na głos

Kontrola, mająca na celu sprawdzenie, czy nie występują tam fragmenty mogące się łatwo oderwać i stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa, potrwa prawdopodobnie do środy (1 kwietnia). Pracownicy będą jednak starali się zakończyć zadanie możliwie jak najszybciej, o ile pozwolą na to warunki pogodowe.

Szlak zielony na odcinku od Betonowego Mostu do mostu na Szklarce zostanie zamknięty na czas przeglądu ścian Żółtej Skały. Dojście do Wodospadu Szklarki będzie możliwe od strony punktu kasowego.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Brak zdjęcia Poszukuję kierowcy kat. C+E Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka