Poniedziałek, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 4817
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wydział Kontroli wkracza do Karkonoszy

Piątek, 11 marca 2011, 23:28
Aktualizacja: Sobota, 12 marca 2011, 20:03
Autor: Przemo
Jelenia Góra: Wydział Kontroli wkracza do Karkonoszy
Fot. archiwum
Zarząd MKS–u Karkonoszy podjął decyzję o zawieszeniu piłkarskich grup orlików oraz żaków. Młodzi piłkarze, niejako za karę nie zostali dopuszczeni do Mistrzostw Okręgu, które w minioną niedzielę odbywały się w Jeleniej Górze. Sprawą zainteresował się Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

Tadeusz Duda zapowiada możliwość rozwiązania grup orlików oraz żaków. Powodem takich decyzji jest, jego zdaniem, brak lojalności rodziców i trenerów, a także zaległości składkowe wobec klubu. Konflikt na linii zarząd - rodzice trwa już od ponad roku, jednak po zeszłotygodniowej decyzji o zawieszeniu drużyn młodzieżowych spór nabrał na sile. W odpowiedzi rodzice młodych piłkarzy zarzucają prezesowi Dudzie brak dialogu od ponad roku oraz niegospodarność.

Sprawą zainteresował się Prezydent Jeleniej Góry, który skierował do klubu ze Złotniczej Wydział Kontroli. Co prawda MKS Karkonosze działa jako stowarzyszenie, ale pozyskują środki z budżetu Miasta na szkolenie młodzieży. Wydział Kontroli skontroluje sprawy finansowe oraz merytoryczne zaistniałego konfliktu. Marcin Zawiła zapowiedział jednocześnie, że jeśli grupy orlików oraz żaków nie zostaną odwieszone to przy podziale środków na szkolenie młodzieży, te grupy nie będą wliczane.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
589
Tak
74%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Zamknięte zbiorniki w Cieplicach i Sobieszowie
 
Piłka nożna
Za słabi na... Gacie
 
Kościół i wiara
Wielkanocne życzenia ks. proboszcza Mariusza Majewskiego: „Nieustannie odnawiajmy się w Bogu”
 
Kościół i wiara
Dziś święcimy pokarmy, jutro świętujemy Zmartwychwstanie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group