Wtorek, 4 marca
Imieniny: Eugeniusza, Kazimierza
Czytających: 11380
Zalogowanych: 114
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Podgórzyn: Złote jubileusze

Piątek, 28 października 2022, 5:58
Autor: WAC
Podgórzyn: Złote jubileusze
Fot. UG Podgórzyn
W Centrum Aktywności Społecznej „Pogórze” w Podgórzynie trzy pary małżeńskie odebrały medale przyznane przez Prezydenta RP za co najmniej 50-letni staż małżeński.

Medale, kwiaty i drobne upominki za długoletnie pożycie otrzymali: Teresa i Edward Kolczyccy, Alicja i Jan Kruk oraz Jadwiga i Wiesław Suwalscy. Gratulacje składał jubilatom wójt Mirosław Kalata wraz z zastępcą Tomaszem Szewczykiem i kierowniczką Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Śliwińską podczas specjalnej uroczystości. Było dużo życzeń, tort i wiele wspomnień. W uroczystości brali udział również sołtysi: Ilona Szmel z Przesieki, Alina Sobieraj ze Staniszowa, Beata Dymek z Miłkowa jak również radni Mariusz Micka oraz Piotr Dymek.

Jubilatom życzymy kolejnych wielu lat wspólnego życia – mówił wójt gminy Podgórzyn Mirosław Kalata. - Niech zawsze dopisuje zdrowie i dobry humor, a w słabszych momentach na ramieniu niech spoczywa dłoń tej drugiej połówki, ta sama od pięćdziesięciu lat.

Twoja reakcja na artykuł?

19
83%
Cieszy
3
13%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
4%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile pączków zjazdłeś/aś w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
528
Tylko jednego - symbolicznie
24%
2-3
38%
4-6
13%
Więcej niż 7
6%
Żadnego (nie jadam słodyczy)
18%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Trump vs Zełeński, który wraca z niczym?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Aktualności
Ni to pałac, ni to świątynia – poewangelicki kościół w Siedlęcinie
 
Aktualności
Osiem słupków kontra parkujący na chodniku
 
Aktualności
Ratowali staruszkę
 
Aktualności
Korki w Jeleniej Górze – codzienny wyścig z czasem
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group