Posiadacze Jeleniogórskiej Karty Mieszkańca „Jestem z Jeleniej” – dzieci, młodzież oraz studenci do 26. roku życia – mogą skorzystać z 50% zniżki na 2-godzinny pobyt w strefie basenowej. Aby skorzystać z ulgi, oprócz aktywnej karty mieszkańca należy okazać aktualną legitymację szkolną lub studencką.
Życzymy bezpiecznych, radosnych wakacji oraz przyjemnego pobytu w Termach Cieplickich!





