Reklama
Niedziela, 7 czerwca
18°C Jelenia Góra

Żołnierze ślubowali

Audio

Czytaj na głos

W 23 Pułku Artylerii w Bolesławcu żołnierze Legi Akademickiej złożyli 12 sierpnia uroczystą przysięgę. To obecnie najbliższa Jeleniej Górze aktywna jednostka wojskowa.

Autor: Jacek 1 min czytania

Akt ślubowania to ważny, o ile nie najważniejszy moment w życiu każdego żołnierza. Na uroczystości Dowódca Pułku płk dypl. Krzysztof Malankiewicz tymi słowami zwrócił się do żołnierzy:

Przysięga Wojskowa ma charakter podniosłej uroczystości i jest świadectwem najważniejszego zobowiązania żołnierza wobec ojczyzny. Dumnie nosząc mundur z biało–czerwoną flagą zobowiązujecie się do godnego reprezentowania wartości i ideałów, o które walczyły kolejne pokolenia Polaków - usłyszeli żołnierze

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Usługi Hydro-Bud Usługi Hydro-Bud Usługi budowlane Jelenia Góra Do negocjacji Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Brukarstwo ukladanie kostki brukowej granitowej Usługi budowlane Karpacz Do uzgodnienia Brak zdjęcia Menedżer Recepcji / Zastępca Menedżera Obiektu - Turkusowa Wyspa - Dolina Bobru Dam pracę Jelenia Góra Cena

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka