Pierwsze zdarzenie miało miejsce w miejscowości Dłużec.40-letni motocyklista, jadąc przez łuk drogi, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Mężczyzna w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala.
Do drugiego wypadku doszło w miejscowości Ubocze. Podczas manewru wyprzedzania samochód osobowy zderzył się z motocyklem marki Suzuki. Kierujący jednośladem również został ranny i trafił pod opiekę lekarzy.
Oba zdarzenia po raz kolejny pokazują, jak niebezpieczna może być chwila nieuwagi na drodze. Motocykliści, jako niechronieni uczestnicy ruchu, są szczególnie narażeni na poważne obrażenia nawet w pozornie zwykłych sytuacjach drogowych.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.