Zapraszamy w sobotę (3.09) od godz. 14:00 na festyn "Baw się z nami" do Goduszyna. To 11. edycja tej imprezy, którą organizujemy od 13 lat - powiedział na wstępie poseł Robert Obaz, były prezes Stowarzyszenia Godyuszyn, który dziękował ok. 200 osobom i firmom, które wsparły inicjatywę goduszynian.
O programie imprezy mówiła Maria Jęczmyk, prezeska stowarzyszenia. O godz. 14:05 rozpocznie się loteria fantowa, która zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem. Następnie przewidziano pokaz służb mundurowych, magiczne sztuczki grupy Magic Events, pokaz tańca Szkoły Krzysztofa Cieślaka, występ klauna Rufiego Rafiego, koncerty Chałtura Band oraz Rybniczanek, a następnie rozstrzygnięcie loterii, gdzie nie zabraknie ciekawych nagród głównych. Od godz. 20:00 do 22:00 przewidziano dyskotekę, którą poprowadzi DJ Piotr Choma. Imprezę poprowadzi jeleniogórska aktorka Honorata Magdeczko-Capote.
Tradycyjnie nie zabraknie pyszności przygotowanych przez goduszynian, w tym ciasta, pierogi, grill i niespodzianki z kuchni polowej. Impreza odbędzie się przy boisku sportowym przy ul. Goduszyńskiej.
Oprócz loterii będą też licytacje - super vouchery na pobyty hotelowe, obiady, grafika Dariusza Milińskiego - dodał Jarosław Więcław ze Stowarzyszenia Goduszyn.