- Miło nam poinformować, że w nadchodzącym sezonie 2026/2027 nasz klub wystawi również drugi zespół, który rozpocznie rywalizację od klasy B. Drużyna będzie oparta przede wszystkim na młodych zawodnikach – juniorach KS Karkonosze Jelenia Góra, dla których będzie to kolejny etap rozwoju oraz możliwość zdobywania cennego doświadczenia w seniorskiej piłce - zapowiadają biało-niebiescy.
Nowy sezon w klasie B rozpocznie się prawdopodobnie w połowie sierpnia.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.