- Kończymy przygodę z okręgowym Pucharem Polski na półfinale. Jedyna bramkę dla gospodarzy zdobył w 37. minucie Sebastian Taranek. Gratulujemy Cementowi Raciborowice wygranej i życzymy powodzenia w finale rozgrywek - podsumowały po meczu Karkonosze.
Karkonosze przegrywają z okręgówkowym Cementem
Audio
Czytaj na głos
fot. KS Karkonosze Jelenia Góra
Nie tak wyobrażali sobie przygodę z Pucharem Polski na szczeblu okręgowym trzecioligowi piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra. Podopieczni trenera Dominika Nowaka w półfinale rozgrywek bądź co bądź sensacyjnie musieli uznać wyższość lidera okręgówki - GKS-u Cement Raciborowice.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.