Nasi zawodnicy i zawodniczka uczestniczyli w dwóch turniejach zapaśniczych, osiągając bardzo dobre wyniki.
Turniej w Krzeptowie – około 130 zawodników z całej Polski:
- 1. miejsce: Anthony Wiecha
- 2. miejsce: Ignacy Klimek
- 2. miejsce: Mikołaj Osioł
- 6. miejsce: Tymoteusz Lenik
Turniej w Boguszowie-Gorcach:
- 3. miejsce: Amanda Lubera (w walce o brązowy medal Amanda pokonała zawodniczkę z Czech przez położenie na łopatki).











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.