Będą to lokale mieszczące się w:
1. Biurze Wystaw Artystycznych, ul. Długa 1 – obwód nr 2
2. Jeleniogórskim Centrum Kultury, ul. 1 Maja 60 – obwód nr 10
3. Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej, ul. Ogińskiego 6 – obwód nr 13
4. Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Al. Jana Pawła II nr 25 – obwód nr 14
5. Szkole Podstawowej nr 8, ul. Paderewskiego 13 – obwód nr 16
6. Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych, Al. Jana Pawła II nr 25 - obwód nr 23
7. Filii Politechniki Wrocławskiej, Pl. Piastowski 27 – obwód nr 32
8. Miejskim Integracyjnym Przedszkolu nr 14, ul. Junaków 2a – obwód nr 35
9. Miejskim Domu Kultury „Muflon” – obwód nr 39
Osoby niepełnosprawne w wyborach samorządowych mogą zagłosować również poza swoim okręgiem wyborczym jeśli na terenie ich okręgu nie ma lokalu przystosowanego do ich potrzeb. Lokal, w którym chcieliby zagłosować musi jednak znajdować się na terenie tej samej gminy.
W obwodowych komisjach wyborczych istnieje możliwość głosowania przy użyciu nakładki na kartę do głosowania sporządzonej w alfabecie Braille’a w lokalu wyborczym. W dniu głosowania obwodowa komisja wyborcza wraz z kartą do głosowania wyda wyborcy niepełnosprawnemu, na jego prośbę, nakładkę na tę kartę. Po oddaniu głosu wyborca obowiązany jest zwrócić komisji obwodowej nakładkę na kartę.
Wyborcy niepełnosprawnemu, na jego prośbę, może także pomagać w głosowaniu w lokalu wyborczym inna osoba, także niepełnoletnia. Pomoc ta może mieć tylko techniczny charakter; nie może ona polegać na sugerowaniu wyborcy sposobu głosowania lub na głosowaniu w zastępstwie tego wyborcy. Na życzenie wyborcy niepełnosprawnego w pomieszczeniu za zasłoną może przebywać osoba udzielająca pomocy. Nie może nią być członek komisji ani mąż zaufania.
Komisja obowiązana jest, na prośbę wyborcy niepełnosprawnego, do przekazania ustnie treści obwieszczeń wyborczych w zakresie informacji o komitetach wyborczych biorących udział w wyborach oraz zarejestrowanych kandydatach i listach kandydatów.