Na starcie stanęła cała krajowa czołówka, a wśród nich nasi reprezentanci z Chojnika Jelenia Góra.
Przed szansą zdobycia medalu był Łukasz Cimosz, który w walce o medal musiał uznać wyższość kolegi z kadry narodowej, ostatecznie zajmując miejsce w czołowej "8" w kraju.
Jeszcze bliżej medalu był Piotr Heinke, który w parze z Wiktorią Adamek (WKS Śląsk Wrocław Badminton) po zaciętym, trzysetowym pojedynku zszedł z kortu pokonany.
W mistrzostwach udział wzięli jeszcze Kacper Górniak, Justyna Piechulska, Bartosz Kowalski oraz Marcel Makulus.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.