Zarząd OSP Jeżów Sudecki ukonstytuował się następująco: Prezes: Tomasz Karmelita, Wiceprezes: Marek Niedośpiał, Wiceprezes - Naczelnik Piotr Słabicki, Skarbnik: Karolina Szalewska-Wrona, Sekretarz: Agnieszka Bojko, Gospodarz remizy: Wojciech Chojnowski.
Strażacy z Jeżowa Sudeckiego podsumowali ubiegły 2025 rok i wybrali nowy zarząd
Audio
Czytaj na głos
fot. GminaJezowSudecki
Kampania sprawozdawczo-wyborcza w jednostkach OSP w 2026 roku, to kluczowy okres podsumowujący minioną kadencję oraz wybierający nowe władze statutowe. Zebrania te obejmują zatwierdzenie sprawozdań z działalności i finansów, przyjęcie planów na kolejny okres oraz wybory zarządów, komisji rewizyjnych i delegatów.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.