Niedziela, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 11054
Zalogowanych: 90
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Audi zepchnęło suzuki do rowu

Poniedziałek, 10 marca 2014, 8:49
Aktualizacja: Wtorek, 11 marca 2014, 7:43
Autor: Angela
Jelenia Góra: Audi zepchnęło suzuki do rowu
Fot. agrzywacz
Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze i nieprawidłowe wyprzedzanie było przyczyną jednej z groźniejszych weekendowych kolizji. W sobotę (8.03) 21–letni kierowca audi z powiatu lwóweckiego podczas wyprzedzania samochodu marki Suzuki, zepchnął go do rowu.

Do zdarzenia doszło przed godz. 14.00 na ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze, na wysokości ul. Czarnoleskiej. Nikomu nic się nie stało. Kierowcy byli trzeźwi. Sprawcę ukarano mandatem karnym w wysokości 300 zł i sześcioma punktami karnymi.

W piątek (7.03) doszło do potrącenia jeleniogórzanki w ciąży. Kobieta przechodziła przez pasy na Al. Jana Pawła II nieopodal Kauflandu i została potrącona przez 54- letnią kierującą samochodem marki Chevrolet z Jeleniej Góry. Pieszej nic się nie stało, ale ze względu na ciążę została ona zabrana do szpitala na obserwację.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile pączków zjazdłeś/aś w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
1100
Tylko jednego - symbolicznie
25%
2-3
36%
4-6
14%
Więcej niż 7
7%
Żadnego (nie jadam słodyczy)
18%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Czy (i ile) Ukraina wytrzyma bez pomocy USA?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
112
Interwencja służb w Bazylice
 
Aktualności
Życzenia dla kobiet od senatora
 
Aktualności
Krzyż pokutny w murze – tajemnicze miejsce w Siedlęcinie
 
Kilometry
Pierwsze pociągi na trasie do Karpacza
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group