Poniedziałek, 28 kwietnia
Imieniny: Pawła, Piotra
Czytających: 10033
Zalogowanych: 84
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Janowice Wielkie: Ciekawe starcie w Janowicach Wielkich

Poniedziałek, 3 maja 2021, 8:34
Aktualizacja: 8:46
Autor: Przemek Kaczałko
Janowice Wielkie: Ciekawe starcie w Janowicach Wielkich
Fot. Przemek Kaczałko
W konfrontacji Rudaw Janowice Wielkie z WKS-em Pilchowice emocji nie brakowało. Miejscowi szybko strzelili liderowi dwa gole, ale po końcowym gwizdku to goście cieszyli się z trzech punktów.

Już w 8. minucie prowadzenie Rudawom dał Mateusz Młodziński, a 6 minut później było 2:0, gdy na listę strzelców wpisał się Krzysztof Sadowski. Mocny początek gospodarzy podziałał na lidera jak kubeł zimnej wody i i przed przerwą zdołali zdobyć bramkę kontaktową za sprawą Krzysztofa Michalaka. Tuż po zmianie stron trwała wymiana ciosów, ale skutecznością wykazali się przyjezdni. Mimo kilku dogodnych okazji na podwyższenie prowadzenia, janowiczanie mieli rozregulowane celowniki, co zemściło się pod ich bramką. w 47. minucie wyrównał Adrian Wiaderek, a 8 minut później ten sam zawodnik strzelił gola na 2:3. Mimo usilnych prób obu zespołów, wynik nie uległ już zmianie i Rudawy przegrały z ekipą z Pilchowic.

Rudawy Janowice Wielkie - WKS Pilchowice 2:3 (2:1)

Rudawy: Szymków - Muturski, Młodziński, Heichel, Janas, Szarafin, Sadowski, Bugała, Ignaczak (19' Witkowski), Belkner, Dąbrowski.
WKS: Grzywiński - Lewczuk, Łuszczyński, Kasiński, Ignalewski (67' Surmacz), Szczupakowski (18' Michalak), Michalczewski, Batko (80' Rumiński), Ławniczek (50' Rybakowski), Waleryk, Wiaderek (80' Krystecki).

W tabeli grupy drugiej B-klasy WKS jest liderem, a Rudawy zajmują 8. miejsce. W następnej kolejce (3.05, godz. 11:00) janowiczanie zagrają w Karpnikach z Potokiem, a ekipa z Pilchowic podejmie Pogoń II Świerzawa.

Twoja reakcja na artykuł?

1
33%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
33%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zawsze masz gdzie zaparkować pod swoim blokiem czy domem?

Oddanych
głosów
54
Tak, nigdy nie mam z tym problemu
36%
Tak, choć czasami muszę dłużej szukać miejsca
11%
Nie, prawie nigdy nie ma wolnego miejsca w pobliżu, parkuję pół kilometra dalej
22%
Różnie, to zależy od pory dnia
31%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Co zrobić ze zwierzakiem na majówkę?
 
Inne wydarzenia
Młokos nie dał na trasie weteranom żadnych szans
 
Aktualności
Miał tu mieszkać prezydent – pałac w Barcinku
 
Kultura
Zaczytaj się z Jelonką – 27 kwietnia
 
Koszykówka
Walczyli dzielnie, awans do finału był o włos
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group