Gmina Mysłakowice pokazała dużo większej Jeleniej Górze, że można zorganizować duży koncert plenerowy, a mieszkańcy całego regionu bardzo tego oczekują. Gwiazdą wieczoru podczas dożynek była Cleo!
O Cleo, czyli Joannie Klepko szeroka publiczność usłyszała w 2013 roku, kiedy to wraz Donatanem wypuściła hit pt. "My Słowianie". Kariera piosenkarki od tamtej pory nabrała rozpędu i jest obecnie jedną z bardziej rozpoznawalnych i lubianych artystek polskiej sceny muzycznej.
Podczas koncertu w Mysłakowicach Cleo zaśpiewała doskonale znane hity, a publiczność bawiła się świetnie. Fani zdecydowanie przyznawali, że tego typu imprez po długim czasie rządowych zakazów w związku z pandemią - bardzo im brakuje.