III liga: Cztery gole i pewny triumf w urodziny trenera!

Środa, 25 września 2024, 20:32
Aktualizacja: 20:32
Świetnie zaprezentowali się piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra, którzy w zaległym spotkaniu 8. kolejki III ligi pokonali na własnym terenie beniaminka rozgrywek - Polonię Słubice. Dodajmy, że drużyna sprawiła najlepszy z możliwych prezentów swojemu trenerowi Jackowi Kołodziejczykowi, który dziś obchodził urodziny!

Biało-niebiescy rozegrali bardzo dobre spotkanie, pewnie i zasłużenie inkasują pełną pulę punktów. Strzelanie w tym pojedynku rozpoczął Piotr Stępień, który bramkarza gości z województwa lubuskiego pokonała w 21. minucie. Jeszcze przed przerwą Karkonosze znalazły się na dwubramkowym prowadzeniu po golu Marcina Przybylskiego. Po przerwie do sieci trafił Dominik Radziemski, a na kwadrans przed końcem rezultat spotkania na 4:0 dla miejscowych ustalił Marcin Przybylski, kompletując dublet. Dzięki wygranej w zaległym meczu, jeleniogórzanie awansowali na czwartą lokatę w tabeli grupy trzeciej III ligi.

Karkonosze Jelenia Góra - Polonia Słubice 4:0 (2:0)

Karkonosze: Radziński, Firmanty, Niemienionek, Bezpalec, Radziemski, Fediuk, Zawadzki, Bronisławski, Pałaszewski, Stępień, Przybylski - Fościak, Kurianowicz, Kocot, Chmielewski, Maciejewski, Cieślik, Ratajski, Klimek, Stańczak.