Jelenia Góra SP-11: Druga porażka siatakrzy AZS KK

Sobota, 14 listopada 2009, 16:10
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 listopada 2009, 15:13
Autor: ahawer
Po przegranym meczu w Bolesławcu, przyszła kolej na pierwszy w tym sezonie mecz przed własną publicznością. Niestety siatkarze AZS KK przegrali z Ikarem Legnicą piąty, decydujący set i ponieśli drugą porażkę.

Mecz ze spadkowiczem z wyższej ligi, z Legnicy był bardzo wyrównanym pojedynkiem. Jeleniogórzanie zwyciężyli w pierwszym secie, gładko 25:20, w następnym nieznacznie ulegli Ikarowi 21:25, a w trzecim secie górą znów byli gospodarze. Na czwarty set bardziej zmobilizowani wyszli goście, którzy wygrali dwoma punktami. Tym sposobem na tablicy widniał remis 2:2. Ostatnie starcie było najbardziej wyrównane. Niestety siatkarze Kolegium Karkonoskiego ulegli Ikarowi w tie – breaku 16:14 i to legniczanie wyjechali ze stolicy Karkonoszy zwycięscy.

AZS KK Jelenia Góra – Ikar Legnica 2:3 (25:20, 21:25, 25:20, 23:25, 14:16)

AZS KK: Nowotny, Krężel, Stasiak, Florkowski, Zaręba, Cisek, Piasecki, Dyl, Tabaka, Lara, Romańczyk.