Za obiema uchwałami zagłosowało 15 radnych – wszyscy obecni byli „za”, bez głosów przeciwnych i wstrzymujących się. To oznacza pełną akceptację rady dla sposobu realizacji budżetu i działań prowadzonych przez wójta w minionym roku. Wcześniej przedstawiono raport o stanie gminy oraz sprawozdanie finansowe, obejmujące wykonanie budżetu. Radni omawiali najważniejsze inwestycje i działania zrealizowane w 2025 roku oraz plany na kolejne lata.
Jednogłośne absolutorium było najważniejszą decyzją sesji i potwierdziło pozytywną ocenę pracy wójta i wykonania budżetu przez radę gminy.






Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.