Wtorek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 11034
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: Start sezonu narciarskiego na Karpacz Ski Arenie

Środa, 15 grudnia 2021, 6:03
Autor: WAC
Karpacz: Start sezonu narciarskiego na Karpacz Ski Arenie
Fot. Karpacz Ski Arena
W najbliższą sobotę (18.12) zaczyna się sezon narciarski w największej stacji narciarskiej w Karpaczu, czyli Karpacz Ski Arena. Dzień wcześniej po przerwie konserwacyjnej ruszy kolej linowa na Kopę.

Warunki na nartostradach są bardzo dobre, wszędzie tam, gdzie udało się je dośnieżyć. Poza nimi naturalnego śniegu w Karkonoszach jest jeszcze bardzo mało. Ostatnia odwilż wstrzymała proces naśnieżania, ale będzie on kontynuowany, gdy tylko temperatury spadną nieco poniżej 0°C.

W najbliższą sobotę zostaną otwarte trasy: Euro i Liczykrupa - informuje Rafał Święcki ze Ski Arena Karpacz. - Będą pracowały także obsługujące je wyciąg i kolej. Przez ostatnie cztery tygodnie nasza stacja była nieczynna ze względu na obowiązkowe przeglądy i odbiory techniczne. Przechodziła je także nasza główna kolej "Zbyszek". Ona zacznie pracę już w piątek. Będziemy pracowali codziennie od godziny 9.00 do 15.30. Przed świętami godziny jazdy mogą zostać wydłużone.

Twoja reakcja na artykuł?

22
67%
Cieszy
4
12%
Hahaha
3
9%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
12%
Przeraża

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
658
Tak
73%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Ciekawe miejsca
Wodospad, który nie jest wodospadem
 
Aktualności
Zamek, który zamkiem już nie jest. Ruiny w Starej Kamienicy
 
Aktualności
Szansa na ratunek dla dworca w Lubawce
 
Aktualności
Zamknięte zbiorniki w Cieplicach i Sobieszowie
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group