Zalogowanych: 56

I liga koszykarek: Umacniają się na fotelu liderek I ligi!

Niedziela, 20 października 2024, 16:22
Aktualizacja: 16:44
Trwa marsz koszykarek Isands Wichosia Jelenia Góra w rozgrywkach I ligi kobiet. Podopieczne trenera Rafała Sroki celujące w awans do koszykarskie elity pokonały Klub Sportowy Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski. To trzecia wygrana w trzecim rozegranym spotkaniu z udziałem jeleniogórskich zawodniczek.

Nasze koszykarki prowadziły w zasadzie przez całe spotkanie, odnosząc zasłużony triumf. Po 10 minutach na tablicy wyników było 21:16. W drugiej kwarcie rywali dwukrotnie zbliżyły się na dystans jednego "oczka" (26:25, 28:27), lecz końcówka tej części gry należała już do gospodyń. Wichoś znów odskoczył, prowadząc do przerwy 38:29. Po zmianie stron podopieczne trenera Sroki kontrolowały przebieg wydarzeń na parkiecie, wygrywając 78:68.

Isands Wichoś Jelenia Góra - KS Basket Ostrovia Ostrów Wielkopolski 78:68 (21:16, 17:13, 23:18, 17:21)

Wichoś: Kosalewicz (24), Grądzka (23), Stępień (7), Dzierbicka (7), Wybraniec (6), Lipniacka (5), Warsińska (5), Prokop (1), Bielecka, Rybkiewicz, Sobrino Difur, Oleś.