Poniedziałek, 28 kwietnia
Imieniny: Pawła, Piotra
Czytających: 10112
Zalogowanych: 95
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Legnica: Wysoka wygrana Karkonoszy w ostatnim test–meczu

Niedziela, 6 marca 2016, 17:42
Aktualizacja: Poniedziałek, 7 marca 2016, 10:42
Autor: MDvR
Legnica: Wysoka wygrana Karkonoszy w ostatnim test–meczu
Fot. Tor
Piłkarze Karkonoszy Jelenia Góra pokonali na sztucznym boisku w Legnicy aż 7:1 Górnika Złotoryja. Wkrótce przekonamy się jak cenne było to zwycięstwo odniesione z dołującym w legnickiej okręgówce rywalem. Za tydzień poprzeczka idzie zdecydowanie w górę, a na inaugurację wiosny w III lidze zagramy u siebie z Zagłębiem II Lubin.

Od początku meczu z Górnikiem inicjatywę posiadali jeleniogórzanie. Po kwadransie było już 3 :0 po trafieniach Krzysztofa Pieśkiewicza, Łukasza Kowalskiego i Jacka Bochni. Jeszcze w pierwszej połowie kolejnego gola strzelił Krzysztof Pieśkiewicz, a na 5:0 trafił Marcin Kraśnicki. Po zmianie stron Pieśkiewicz skompletował hat-tricka, jedno trafienie dołożył też Kowalski. W końcówce przeciwnicy odpowiedzieli honorowym golem.

Karkonosze Jelenia Góra - Górnik Złotoryja 7:1 (5:0)

Karkonosze: Dubiel, Palimąka, Kuźniewski, Wawrzyniak, Mateusz Firlej, Kraśnicki, Poszelężny, Bochnia, Sareło, Kowalski, Pieśkiewicz oraz Wieliczko, Szukiel, Górski, Kusiak

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Ile kilo przytyłeś/aś po świętach?

Oddanych
głosów
487
0-1 kg
28%
1-2 kg
14%
2 kg i więcej
14%
Wcale, pilnuję wagi
44%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Opona – Jak genialny wynalazek zmienił świat
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Inne wydarzenia
Młokos nie dał na trasie weteranom żadnych szans
 
Aktualności
Miał tu mieszkać prezydent – pałac w Barcinku
 
Kultura
Zaczytaj się z Jelonką – 27 kwietnia
 
Koszykówka
Walczyli dzielnie, awans do finału był o włos
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group