Wtorek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 12591
Zalogowanych: 112
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Balowali na zimowisku w MDK „Jelonek”

Piątek, 18 lutego 2011, 12:34
Aktualizacja: 12:34
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Balowali na zimowisku w MDK „Jelonek”
Fot. TEJO
Wprawdzie dziś spadł śnieg i ucieszył stęsknione za nim dzieci, ale „silniejszą” pokusą dla najmłodszych jeleniogórzan wypoczywających w Młodzieżowym Domu Kultury „Jelonek” był bal karnawałowy.

Tegoroczny karnawał jest wyjątkowo długi (potrwa do początku marca). Nic zatem dziwnego, że korzystają z tego ci, którzy czasu wolnego mają mnóstwo. A tak jest w przypadku spędzających ferie zimowe w mieście dziewcząt i chłopców. Jak co roku z oferty MDK skorzystało kilkadziesięcioro dzieci w różnych grupach wiekowych.

Dziś wszyscy uczestnicy zimowych półkolonii przez dwie godziny balowali. Imprezę animowali Ewa Bąk oraz Grzegorz Gigiel, instruktor tańca. Brzmiały znane rytmy disco, a dziewczęta i chłopcy wariowali na parkiecie sali tanecznej. Bal to, oczywiście, tylko jedna z rozrywek, jaką proponuje MDK. Oprócz tego jest mnóstwo konkursów, wycieczki i wiele innych atrakcji. Czas na zimowisku leci szybko. Do końca zimowych ferii pozostało dziewięć dni. W przyszłym tygodniu, jak zapewniają instruktorzy, na pewno nie będzie wiało nudą.

Czytaj również

Sonda

Czy rozliczyłaś/eś już PIT?

Oddanych
głosów
659
Tak
73%
Nie, ale zrobię to "na dniach"
15%
Nie - pewnie jak co roku zrobię to w ostatniej chwili
12%
 
Głos ulicy
Do Jeleniej Góry przyjechaliśmy znad morza
 
Warto wiedzieć
Dlaczego przemysł w USA upadł i czy Trump go odbuduje?
 
Rozmowy Jelonki
Leniwiec – już 100 koncertów w Czechach
 
Ciekawe miejsca
Nowa wieża, stare widoki
 
Ciekawe miejsca
Dziki Wodospad w Karpaczu
 
Aktualności
Zamek, który zamkiem już nie jest. Ruiny w Starej Kamienicy
 
Aktualności
Szansa na ratunek dla dworca w Lubawce
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group